MÜŞTERİ YORUMLARI

İzobor
 
 
Huriye Toker
Apartmanın bodrum katına yalıtım yaptırdık. Isı kazanımı hemen fark etti.
 
İbrahim İlhan
Güven veren kaliteli ve yapılan işin arkasında duran firma ve marka. Ellerinize sağlık.
 
Adile Kübra Meral
Yaklaşık 2 ay önce yoğun araştırmalarım sonucu İzobor ile tanıştım personel o kadar ilgili ki aklımızda hiç soru işareti bırakmadı ve yaptırdık. Her sene sıcaktan evde duramazdık ve bu sene aşırı fark etti çatıya bor yaptırmamızla. İyi ki sizlerle çalıştık fiyat olarak da yardımcı oluyorlar kesinlikle tavsiye ederim. Sırf bu yorumu yapabilmek için tam 2 ay bekledim eğer etki görmeseydim kesinlikle yorumum o yönde olacaktı ama şuan sizlere çok minnettarız İşleriniz bereketli olsun inşallah.
 
Mustafa Kaba
Bugüne kadar çalıştığım en iyi firma diyebilirim bir nevi Avrupa standartlarında iş çıkarıyorsunuz ellerinize sağlık yaptığınız izolasyondan çok memnum.
 
Semih Barkan
Ekip, ekipman ve kaliteli malzemesi ve işçiliği ile takdire şayan bir işletme. Başta firma yetkilisi olmak üzere ,tüm personele ortaya çıkartmış oldukları işçilikten dolayı teşekkürler.
 
Recep Palak
Bor malzemesini kullanmak istedim internetten İzobor Firmasına ulaştım. Profesyonel bir ekip ve hızlı dönüş ile çok memnun kaldık. Ürün kalitesi zaten mükemmel firmayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Kullanmayı düşünen firma veya şahıslara ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.
 
Mehmet Özgedik
Elinize emeğinize sağlık. 7 yıldır ne çekmişiz bu çatıdan. Doğalgaz faturam düştü ve evin içinde gözümüzü tavandan kaçırıyorduk rutubetten siyah lekelerden. Şimdi çok rahatız. Herkese tavsiye ederim. İyi ki varsınız. Hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
 
Zeynep Saral Pehlivan
Oldukça ilgili ve alakalı çalışanları ile kusursuz hizmet veriyorlar. Iyiki seçimimi kendilerinden yana kullandım şiddetle tavsiye ederim
 
Evgin Miçooğulları
Kadir bey ile iletişime geçtik hemen ilgilendiler, ölçü için Bolu'ya geldiler. Uygulamayı yapalı 2 aya yakın olacak, ilk faturada yaklaşık % 25 yakın tasarruf oldu ki ilk uygulamadan sonra kuruması için bir zaman beklenmekte....Umarım daha da düşecektir faturalar. İletişime açık, güvenilir ve dürüst işletme....Teşekkürler.
 
İsmail Cebeci
Firma yetkilisi ile iletişime geçtikten sonra sorunumuza en uygun yalıtım modelini belirleyip süratli bir şekilde işlemi tamamlayıp sorunu çözdük. Kesinlikle işlerini çok titiz ve özenli yapıyorlar. Yaptırdığımız yalıtım işinde emeği olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca firma sahibi Kadir Tok beye yardımları için teşekkür ederim.
 
 
 
YORUM BIRAK
 
 
 
 
 
 
Borlu Yalıtım
İzobor Bayisi Olmak İster misiniz?
İzobor Yalıtım Malzemesi Ücretleri Hakkında Bilgiler
En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi?
Bor Yalıtım Yorumları
Bor Yalıtım Fiyatları
İzobor Avantajları Nelerdir?
Trapez Sac Yalıtımı
Taş Yünü Mü İzobor Mu?
Cam Yünü Mü İzobor Mu?
Poliüretan Köpük Mü İzobor Mu?
İzobor Nedir?
Çatı Yalıtımı
Yangın Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Isı Yalıtımı
Bor Yalıtımı
Rutubet Yalıtımı
 
 
İzobor
 
 
 
 
 
 
Uygulama Videoları
incele »
 
 
Paylaş:
Paylaş
Paylaş
Gönder
e-Posta