Yalıtım Hakkında Sıklıkla Sorulanlar

İzobor
 
 
 
 

İzobor Nedir?
İzobor yalıtım alanında en sık kullanılan, verimliliği en fazla olan yalıtım malzemesidir. Selülozik izolasyon malzemesi, selüloz yalıtımı, selüloz yünü, borlu yalıtım gibi isimlerle de bilinen izobor püskürtme yöntemiyle uygulanarak duvar ve çatılarda bulunan ulaşılması zor olan küçük noktalara dahi ulaşabilmektedir.

Yalıtım Uygulaması Nereye Yaptırılabilir?
Yalıtım uygulamaları çatı, çatı arası zemin, duvar, sac, hayvan çiftlikleri, oteller, ahşap yapılar, tesislerde gerekli alanlara İzobor borlu yalıtım malzemesi uygulanmaktadır.

Çatı Yalıtımı Sıklıkla Değiştirilmeli Midir?

İzobor yalıtım malzemesi içeriği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım süresi sunmaktadır. İçeriğinde bulunan selüloz maddesi sayesinde en ufak canlılara karşı koruma sağlamaktadır. Küf ve mantar oluşmasına engel olan İzobor, yıpranmaya karşı olarak yıllarca kullanılabilmektedir.

Bor Yalıtım Fiyatları Nedir?
Bor yalıtımar ısı, ses ve yangın yalıtımını aynı anda sunabildiği için tam bir fiyat performans ürünü olmaktadır. Tek yalıtım sayesinde birçok avantaj sunmanın yanı sıra yalıtımsız alanın oluşturacağı sorunları ortadan kaldırmaktadır. Uygulama yapacak alan için bor yalıtım metrekare fiyatları doğrultusunda hesaplama yaparak İzobor bor yalıtım firması müşterilerine olabilecek en uygun fiyatlarını sunmaktadır.

Çatı İzolasyonu Ne Kadar Sürer?
Çatılarda uygulanan bor ısı yalıtımları, inşaat aşamasına yapılarak en hızlı sürede teslim edilir. Çatı inşaatı tamamlanmasından sonra etkisi anında görülebilmektedir. İnşaat sonrasında yapılması istenen bor ısı yalıtım ise uygun alan oluşturularak tecrübeli ekip sayesinden uygulanmaktadır. İzobor izolasyon firması, müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için çalışmalarını tecrübeli ekibi beraberinde yürüterek en kısa sürede en başarılı uygulamayı gerçekleştirmektedir.

 
 
 
 
Uygulama Videoları
incele »
 
 
 
 
 
 
Borlu Yalıtım
İzobor Bayisi Olmak İster misiniz?
İzobor Yalıtım Malzemesi Ücretleri Hakkında Bilgiler
En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi?
Bor Yalıtım Yorumları
Bor Yalıtım Fiyatları
İzobor Avantajları Nelerdir?
Trapez Sac Yalıtımı
Taş Yünü Mü İzobor Mu?
Cam Yünü Mü İzobor Mu?
Poliüretan Köpük Mü İzobor Mu?
İzobor Nedir?
Çatı Yalıtımı
Yangın Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Isı Yalıtımı
Bor Yalıtımı
Rutubet Yalıtımı
 
 
 
 
Paylaş:
Paylaş
Paylaş
Gönder
e-Posta