Neden İzobor Yalıtım Tercih Edilmeli?

İzobor
 
 
 
 

Yalıtım alanında kullanılan fiyat performans ürünü olan İzobor bor yalıtım malzemesinin birbirinden farklı avantajı bulunmaktadır.

İzobor, ev ve bina içerisindeki ısı dengesizliğine engel olmaktadır. İzobor yalıtım malzemesi, en küçük alanlara dahi ulaşarak en ufak verimsizliği ortadan kaldırarak ısı geçişlerine engel olmaktadır. Odalar arasında olan ısı farklılıkları nedeniyle yapılan ısıtma ve soğutma masraflarını yarıya indirebilen bir yalıtım malzemesidir.

Yapısı nedeniyle uzun yıllar boyunca kullanılan bir malzeme olan İzobor izolasyonda, diğer yalıtım ürünlerinde görülebilen çökme, daralma veya açılma gibi en ufak sorun ile yaşanmaz. Uzun süre kullanım imkanı sunan İzobor, yapılarda yaşanan küf, mantar gibi kötü oluşumların önüne geçebilmektedir.

İzobor izolasyon malzemesi, belirlenen alana göre kullanılan aletler ile kurulan püskürtme sistemi ile uygulanmaktadır. Uygulama yapılacak alanın büyüklüğü İzobor uygulamasına engel olmamaktadır. Hızlı bir uygulama sistemi ile İzobor izolasyonu yapılabilmektedir.

İzobor uygulandığı alanda dayanıklılık özelliği ile uzun dönemler boyunca yeniliğini korumaktadır. Bir kez İzobor uygulaması yaptırarak uzun yıllar yalıtım derdinden kurtulabilirsiniz.

Bir yalıtım malzemesiyle ses, ısı ve yangın yalıtımını aynı anda kullanabilirsiniz. Her yalıtım için ayrı masraflar yapmak yerine İzobor yalıtım ile tek bir uygulamayla yalıtım uygulamalarını yaptırabilirsiniz.

Yalıtım yaptırmaya karar vermeden önce bor yalıtım malzemesi fiyatları araştırılmalıdır. Yalıtım fiyatları firmalara göre değişiklik göstermektedir. İzobor bor yalıtım fiyatları, yalıtım yapılacak alan için bor yalıtım metrakare fiyatı bazında hesaplanarak en uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır.

 
 
 
 
Uygulama Videoları
incele »
 
 
 
 
 
 
Borlu Yalıtım
İzobor Bayisi Olmak İster misiniz?
İzobor Yalıtım Malzemesi Ücretleri Hakkında Bilgiler
En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi?
Bor Yalıtım Yorumları
Bor Yalıtım Fiyatları
İzobor Avantajları Nelerdir?
Trapez Sac Yalıtımı
Taş Yünü Mü İzobor Mu?
Cam Yünü Mü İzobor Mu?
Poliüretan Köpük Mü İzobor Mu?
İzobor Nedir?
Çatı Yalıtımı
Yangın Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Isı Yalıtımı
Bor Yalıtımı
Rutubet Yalıtımı
 
 
 
 
Paylaş:
Paylaş
Paylaş
Gönder
e-Posta