Neden Borlu Çatı Yalıtımı Yaptırmalıyım?

İzobor
 
 
 
 

Çatılar ısı kayıplarının en çok yaşandığı yerler olmaktadır. Bu nedenle ısı tasarrufu için yapılan ısı yalıtımları ilk önce çatılardan başlanmalıdır. Soğuk iklimlerde, kar ve yağmur durumlarında yaşanan su akıntısı gibi sorunlar da ısı yalıtım ile ortadan kalkmaktadır.

Isı yalıtım ile sağlanan ısı tasarrufu hem maddi hem de manevi açıdan birçok avantaj sunmaktadır. Isınmak için harcanan kömür ve doğalgazların maliyeti yerine ısı yalıtımı yaptırarak bir ömür tasarruf edilebilmektedir.

Değişen mevsimsel şartlar ve doğa olayları sonucu hem yazları hem de kışları havadan olumsuz olarak etkilenilmektedir. Kışın evler daha soğuk yazın ise daha sıcak olmaktadır. Bu tip durumlarda yapılması gereken tek şey evlere ve yapılara ısı yalıtım sistemi döşetmektir. Tüm apartmana ve binaya döşenen bu ürünlerin arasında mutlaka bor çatı yalıtım izolasyonu olmaktadır.

Çatı izolasyonu, enerji kaynakları kanununca artık uygulanan tüm yapıtlarda yapımı mecburi olan bir işlemdir. Eğer yeni olan bir konutta yaşanıyorsa çatı izolasyonu sorunu olmayacaktır. Mevcut olan izolasyonun senelik rutin bakımı yaptırılarak uzun yıllar kullanımı mümkündür. İzolasyon, ister çatıya ister dış cepheye yapılmış olsun fark etmez, mutlaka işinde deneyim kazanmış profesyonel bir çatı ustası tarafından yapılmalıdır.

Borlu yalıtım malzeme fiyatlarını araştırarak bütçenize uygun olan en iyi çatı izolasyonunu yaptırabilirsiniz. Tek bir yalıtım ile uzun yıllar süren tasarrufunuz sayesinde yalıtım için harcanan parayı tekrar kazanabilirsiniz.

 
 
 
 
Uygulama Videoları
incele »
 
 
 
 
 
 
Borlu Yalıtım
İzobor Bayisi Olmak İster misiniz?
İzobor Yalıtım Malzemesi Ücretleri Hakkında Bilgiler
En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi?
Bor Yalıtım Yorumları
Bor Yalıtım Fiyatları
İzobor Avantajları Nelerdir?
Trapez Sac Yalıtımı
Taş Yünü Mü İzobor Mu?
Cam Yünü Mü İzobor Mu?
Poliüretan Köpük Mü İzobor Mu?
İzobor Nedir?
Çatı Yalıtımı
Yangın Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Isı Yalıtımı
Bor Yalıtımı
Rutubet Yalıtımı
 
 
 
 
Paylaş:
Paylaş
Paylaş
Gönder
e-Posta