İzobor Avantajları Nelerdir?

İzobor
 
 
 
 

Yalıtım alanında kullanılan fiyat performans ürünü İzobor yalıtım malzemesinin sağladığı birbirinden farklı avantajı olmaktadır.

Verimli Isı Yalıtımı
Isı yalıtım malzemeleri kalitelerine göre farklı zayıf noktaları olabilmektedir. Fakat İzobor, en küçük alanlara dahi ulaşarak en ufak verimsizliği ortadan kaldırarak ısı geçişlerine engel olmaktadır. Yapısı nedeniyle uzun yıllar boyunca kullanılan bir malzeme olan İzobor izolasyonda, diğer yalıtım ürünlerinde görülebilen çökme, daralma veya açılma gibi en ufak sorun ile karşılanmaz.

Çevre Dostu
Her yaşam alanında görüldüğü üzere sayısızca yapılar oluşmaktadır. Yapılarda kullanılan yalıtım malzemelerinin çevre dostu olması hem enerji tasarrufu için hem de geri dönüşüme kazandırılabilmesi açısından büyük önem arz etmektedir. İzobor bor yalıtım malzemesi geri dönüşüme uygun olan malzemelerden üretilmesinin yanı sıra atık kağıtlardan da temin edilebilmesiyle diğer yalıtım malzemeleri arasında farkını belirleyebilmektedir.

Ses Geçirmezlik
Dünyada fazlalaşan insan nüfusları ile çoğalan insan kalabalığının engellesine bir çözüm gerekmektedir. Binalar içerisinde ses yalıtımların kaliteli olması insanların birbirlerinden rahatsız olmaması, daha verimli bir yaşam sürdürmeleri için gerekli bir yalıtımdır. Yapılarda ısı yalıtım, yangın yalıtım, çatı yalıtım gibi ses yalıtım malzemeleri de kullanılmaktadır. Hava sızdırmayan yapısı sayesinde İzobor ile en ufak yankı ve eko engellenebilmektedir.

Yangın Koruması
Yangın anında alevlerden korunabilmek çok zor olabilmektedir. Bunu önleyebilmek için de yangın yalıtımı uygulanan evlerde konaklamak daha korunaklıdır. Yangın yalıtımları olağan bir yangın durumunda alevlerin dağılmasını engelleyerek can ve mal güvenliğinizi koruyabilmektedir.
Çok Yönlülük
Bor katkılı izolasyon malzemesi İzobor, birçok yalıtım özelliğini bünyesinde barındıran bir malzemedir. Sadece tek bir yalıtım uygualaması olarak değil ısı, ses ve yangın yalıtım özelliği sağlamaktadır. Tek bir yalıtım malzemesi ile ısı yalıtım özelliği, ses yalıtımı ve yangın izolasyonu etkisini görebilirsiniz.

Kolay Uygulama
İzobor izolasyon malzemesi, belirlenen alana göre kullanılan aletler ile kurulan püskürtme sistemi ile uygulanmaktadır. Uygulama yapılacak alanın büyüklüğü İzobor uygulamasına engel olmamaktadır. Hızlı bir uygulama sistemi ile İzobor izolasyonu yapılabilmektedir.

Dayanıklılık
İzobor yalıtım malzemesi, ses, ısı ve yangın yalıtımı özelliği göstermenin yanı sıra rutubeti de engelleyebilmektedir. Sadece bir yalıtım malzemesi olmayan İzobor ile zararlı olan tüm maddelere karşı tutum sergileyebilirsiniz.

Uzun Süre Kullanım
Yalıtım malzemeleri sıklıkla değiştirilmesi veya uygulanması gerekmemelidir. Bİr yalıtım malzemesini uzun yıllar boyunca kullanılabilinmelidir. İzobor uygulandığı alanda dayanıklılık özelliği ile uzun dönemler boyunca yeniliğini korumaktadır. Bir kez İzobor uygulaması yaptırarak uzun yıllar yalıtım derdinden kurtulabilirsiniz.

 
 
 
 
Uygulama Videoları
incele »
 
 
 
 
 
 
Borlu Yalıtım
İzobor Bayisi Olmak İster misiniz?
İzobor Yalıtım Malzemesi Ücretleri Hakkında Bilgiler
En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi?
Bor Yalıtım Yorumları
Bor Yalıtım Fiyatları
İzobor Avantajları Nelerdir?
Trapez Sac Yalıtımı
Taş Yünü Mü İzobor Mu?
Cam Yünü Mü İzobor Mu?
Poliüretan Köpük Mü İzobor Mu?
İzobor Nedir?
Çatı Yalıtımı
Yangın Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Isı Yalıtımı
Bor Yalıtımı
Rutubet Yalıtımı
 
 
 
 
Paylaş:
Paylaş
Paylaş
Gönder
e-Posta